سبد خرید شما

مشاوره فروش: 33114399-021

جهان موتور نمایندگی انحصاری الکتروموتور برند ارسم گوانگلو چین در ایران

ایمیل: jahanmotor724 at gmail . com

راهنمای روش‌های پرداخت در جهان موتور آنلاین

چه روشهایی برای پرداخت مبلغ سفارشات وجود دارد؟

در حال حاضر فقط پرداخت اینترنتی از طریق درگاههای بانکی موجود در سایت.

شما مشتریان محترم جهان موتور آنلاین می‌توانید مبلغ سفارشات خود را به صورت آنلاین و از طریق درگاههای پرداخت موجود در سایت، پرداخت و تسویه کنید. پس از پرداخت موفق، سفارش شما قطعی شده و در صف پردازش توسط همکاران پشتیبانی جهان موتور آنلاین قرار خواهد گرفت. همچنین بلافاصله پس از پرداخت موفق، همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت و توضیحات و راهنمایی‌های لازم در مورد مراحل بعدی را خدمت شما اعلام خواهند کرد.

شرایط لازم جهت عودت وجه به مشتری

در زمان ثبت نام در جهان موتور آنلاین، یک شماره شبا که حتما باید بنام خود کاربر باشد از ایشان دریافت می‌شود که این شماره شبا در پروفایل کاربری مشتری ثبت خواهد شد.

در مواردی که به هر دلیلی نیاز به عودت و بازگشت وجه به حساب مشتری باشد، مبلغ مورد نظر فقط به شماره شبای معرفی شده واریز خواهد شد و مشتری با درج شماره کارت در حساب کاربری خود، پذیرفته است که نسبت به انجام تراکنش های مالی در خصوص عودت وجه خرید های انجام شده از جهان موتور آنلاین در شماره شبای معرفی شده، رضایت داشته و در واقع با معرفی آن در حساب کاربری، مسئولیت‌های قانونی در این خصوص را می‌پذیرد.

نکته: در صورتی که در یک خرید، واریز اولیه از کارت شخص دیگری صورت گرفته باشد و مغایرتی بین حساب مبداء (که پرداخت اولیه از آن انجام شده) با حساب اعلامی مشتری در حساب کاربری دیده شود، جهان موتور آنلاین مطابق با ضوابط و مقررات خودش عمل خواهد کرد و پس از اطمینان از عدم ایجاد هرگونه مشکل قانونی، وجه مورد نظر با هماهنگی کامل مشتری عودت داده خواهد شد.

مراحل عودت وجه به مشتری

  1. در گام اول الزامی است که مشتری یک تیکت با عنوان «درخواست عودت وجه واریزی» در پنل کاربری خودش ثبت کند و یک توضیح مختصر هم بنویسد، تا هم قابل استناد باشد و هم نتایج اقدامات بصورت مکتوب در همان تیکت به اطلاع مشتری برسد.
  2. در گام بعدی شرایط توسط همکاران پشتیبانی بررسی خواهد شد و تمام اقدامات لازم انجام و نتیجه، هم بصورت تیکت و هم بصورت تلفنی به اطلاع مشتری خواهد رسید.

 

اینها بخشی از قوانین و شرایط استفاده از فروشگاه اینترنتی جهان موتور آنلاین است که در بخش قوانین و مقررات هم به آن اشاره شده و عضویت کاربران در این سایت، به منزلۀ پذیرفتن تمام این قوانین خواهد بود.