سبد خرید شما

مشاوره فروش: 33114399-021

جهان موتور نمایندگی انحصاری الکتروموتور برند ارسم گوانگلو چین در ایران

ایمیل: jahanmotor724 at gmail . com

رویه‌های بازگرداندن کالا

شرایط قابل قبول برای بازگرداندن کالا

ما در جهان موتور تمام تلاش خود را بکار می‌گیریم تا بهترین محصولات مورد نیاز شما را با بهترین خدمات در اختیارتان قرار دهیم و رضایت کامل شما را جلب کنیم ولی با این وجود امکان بازگرداندن محصول خریداری شده در شرایط زیر وجود خواهد داشت.

7 روز فرصت برای بازگرداندن بی قید و شرط

اگر پس از خرید به هر دلیلی تصمیم به مرجوع محصولات خریداری شده داشته باشید تا 7 روز این امکان برای شما مهیاست تا بتوانید سفارش خود را مرجوع کنید.

لطفا توجه داشته باشید که محصولات مرجوعی به هیچ وجه نباید استفاده شده باشند و ایرادات فیزیکی هم نباید داشته باشند و باید شرایط اولیه قرار داشته باشند. ضمنا محصولات باید درب انبار جهان موتور تحویل داده شوند و هزینۀ آن هم بر عهدۀ مشتری خواهد بود.

بروز مشکلی فنی در محصولات

تمامی محصولات جهان موتور دارای ضمانت صحت عملکرد و گارانتی تعویض هستند. ولی اگر به هر دلیلی مشتری ادعای بروز مشکل فنی در محصول داشته باشد و کارشناس فنی اتحادیه این موضوع را تایید کند، محصول مورد نظر بدون هیچ قید و شرطی با یک محصول سالم جایگزین خواهد شد.

روش ارسال کالای مرجوعی برای جهان موتور

ابتدا قبل از هر اقدامی با کارشناسان پشتیبانی جهان موتور تماس بگیرید و از ارسال کالا بدون هماهنگی جدا خودداری فرمایید. بدیهی است مسئولیت عواقب ارسال کالا بدون هماهنگی بر عهدۀ مشتری خواهد بود.

زمان و مکان ارسال کالای مرجوعی و سایر موارد مرتبط طی تماس با کارشناسان پشتیبانی با شما هماهنگ خواهد شد.

در صورت ارسال با باربری عکس بارنامه را به شمارۀ 09101110278 واتساپ کنید.

بازگرداندن وجه سفارش

در صورتیکه به هر دلیل نیاز به عودت وجه با حساب مشتری باشد شامل شرایط زیر خواهد بود:

  1. مشتری باید در پنل کاربری خود و بخش پشتیبانی، شماره کارت یا شماره شبای خود را از طریق یک تیکت اعلام کند. مبلغ موردنظر فقط به همان شماره حساب واریز خواهد شد و مسئولیت آن هم برعهدۀ مشتری خواهد بود.
  2. ذکر شمارۀ سفارش و توضیحاتی در مورد دلیل درخواست عودت وجه در متن تیکت الزامی است.
  3. مبلغ عودت داده شده فقط شامل اصل مبلغی که مشتری برای محصول پرداخت کرده خواهد بود و کرایه حمل، کد تخفیف و … شامل آن نخواهد شد.