سبد خرید شما

مشاوره فروش: 33114399-021

جهان موتور نمایندگی انحصاری الکتروموتور برند ارسم گوانگلو چین در ایران

ایمیل: jahanmotor724 at gmail . com

روش‌های ارسال سفارشات جهان موتور آنلاین

جهان موتور با روشهای متنوع حمل و نقل، خیال شما را بابت ارسال سریع و آسان سفارشات راحت می‌کند. لطفا توجه داشته باشید که ما قبل از ارسال سفارشات با مشتریان عزیز تماس می‌گیریم و هماهنگی‌های لازم در خصوص چگونگی ارسال سفارش، مبلغ کرایه و هرگونه موارد مرتبط با حمل و نقل را انجام می‌دهیم. بنابراین نگرانی در خصوص ارسال سفارشات نخواهید داشت.

روشهای ارسال کالا خریداری شده توسط مشتریان:

1) پیک یا وانت اختصاصی جهان موتور

اگر شما بخواهید می‌توانیم سفارش شما را توسط پیک یا وانت خودمان برای شما ارسال کنیم. بدیهی است که وزن، ابعاد و تعداد اجناس یک سفارش تعیین خواهد کرد که توسط پیک ارسال بشود یا وانت. در هر صورت کرایه حمل بر عهدۀ مشتری خواهد بود.

مزایا:

اطمینان تمام و کمال از سلامت فیزیکی محصولات سفارش

ارسال سریع کمتر از 24 ساعت برای تهران و حومه

ارسال سریع 2 تا 5 روز برای شهرهای دورتر

امکان پیگیری مستقیم و هماهنگی با مامور ارسال جهان موتور به صورت تلفنی

امکان سفارشی کردن زمان و مکان تحویل اجناس

2) ارسال با باربری

ما تقریبا 95% سفارشات شهرستان‌ها را از طریق باربری ارسال می‌کنیم. البته نام باربری را شما باید تعیین کنید.

همکاران ما در بخش پشتیبانی قبل از اقدام به ارسال سفارش با شما تماس خواهند گرفت و نام باربری موردنظرتان را جویا خواهند شد. سپس کالا را به باربری موردنظر تحویل داده و رسید آنرا برای شما ارسال خواهند کرد.

در این روش دو مرحله کرایه حمل بر عهده شما خواهد بود:

مرحله اول کرایه شهری بابت حمل کالا از انبار ما تا باربری (که این مبلغ را به ما پرداخت خواهید کرد) و مرحلۀ دوم کرایه باربری بابت حمل از تهران تا شهر شما (که این مبلغ را زمان تحویل گرفتن کالا به باربری پرداخت خواهید کرد).

مزایا:

هزینه حمل به صرفه و معقول

زمان ارسال معمولا 24 ساعت (نهایتا 48 ساعته سفارش خود را تحویل خواهید گرفت)

قابل پیگیری با شماره پیجک

نکته: در صورتیکه سفارش خیلی فوری و ویژه دارید می‌توانید از روش شماره 1 استفاده کنید و سفارش را توسط پیک اختصاصی جهان موتور دریافت کنید. هر چند که در اینصورت هزینه حمل بیشتری متقبل خواهید شد.

3) تحویل گرفتن سفارش توسط خود شما

در صورت تمایل می‌توانید سفارش خودتان را درب فروشگاه یا انبار از ما تحویل بگیرید. فقط کافیست که در زمان هماهنگی، این موضوع را به همکاران پشتیبانی ما اعلام کنید.

 

بسته بندی سفارشات

تمامی اجناس ما (بسته به نوع آن) داخل کارتن یا صندوق چوبی قرار دارند.

اجناسی که داخل کارتن قرار دارند توسط یونولیت محافظت شده‌اند و در برابر ضربه مقاومت بالایی دارند، همچنین اجناسی بزرگتری که داخل صندوق چوبی قرار گرفته‌اند نیز دارای استحکام بسیار بالایی هستند چون صندوقهایی که ما برای این اجناس سفارش داده‌ایم از چوب محکم و مقاوم درست شده‌اند و محصولات هم با دقت بسیار بالا به صندوق پیچ و مهره شده‌اند.

ما حتی برای کارتن و صندوق بسته بندی محصولات هم از مواد مرغوب استفاده کرده‌ایم تا خیال شما بابت سلامت فیزیکی محصولات خریداری شده راحت باشد، چون در برخی مواقع که ارسال توسط باربری صورت می‌پذیرد شاهد بی‌مسئولیتی باربری و حمل غیر استاندارد اجناس هستیم. هر چند اگر با باربری معتبر همکاری کنید، احتمال این اتفاق کمتر خواهد بود.

با تمام این حرف‌ها همیشه قبل از ارسال سفارشات، همکاران انبار به دقت محصولات را مورد بازبینی قرار می‌دهند.

اگر در این زمینه کوچکترین مشکلی وجود داشت با ما تماس بگیرید تا مسئله را پیگیری کنیم.